Ho Ho Ho…

Ho, Ho, Ho …

Aż trudno opisać, jaka Mikołajkowa magia unosiła się nad naszą Placówką Opiekuńczo – Wychowawczą w Marcinkowie. 6 grudnia br.  to dzień pełen wrażeń i wizyt wyjątkowych Gości.

W tym szczególnym dla Dzieci dniu nie zabrakło odwiedzin: Starosty Mogileńskiego Tomasza Krzesińskiego, Wicestarosty Mogileńskiego Jerzego Łaganowskiego, Członka Zarządu Powiatu Mogileńskiego Jana Barteckiego, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Mogileńskiego Mirosława Leszczyńskiego wraz z Pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mogilnie, którzy złożyli Dzieciom Mikołajkowe życzenia i obdarowali najmłodszych licznymi prezentami (słodycze, gry edukacyjne oraz artykuły kreatywne). Dodatkowo wręczono Dzieciom słodycze przekazane przez prywatnego Darczyńcę – dziękujemy za pamięć

Uśmiech na twarzach Dzieci był największym podziękowaniem za wniesienie do naszej Placówki bożonarodzeniowej atmosfery i otwarcie serc na potrzeby najmłodszych.

Kolejni wyjątkowi Goście odwiedzili naszą Placówkę w godzinach popołudniowych – Przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Wylatowa wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą oraz zawodnikiem KS Noteć Gębice. Kolejni pomocnicy Św. Mikołaja obdarowali Dzieci słodyczami, kosmetykami, artykułami szkolnymi oraz najmłodsi Wychowankowie otrzymali piłkę nożną i zdjęcia  podpisane przez zawodników „Noteć” Gębice.

Dzień Św. Mikołaja to chwila, która przypomina nam o cudach, niespodziankach i radości z dawania.

Otrzymane prezenty to nie tylko piękne podarunki – to dar nadziei dla Dzieci, które jej najbardziej potrzebują.

Wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami Mikołajkowy czas oraz przekazali podarunki, z całego serca dziękujemy za wyjątkową wrażliwość na potrzeby Dzieci oraz za chęć współpracy na rzecz spełniania marzeń Wychowanków.